Vigrande 100 mg Sildenafil 4 Tablet

129.00

Vigrande 100 mg Sildenafil 4 Tablet


Stok kodu: ES-253 Kategoriler:

Vigrande 100 mg Sildenafil 4 Tablet

Vigrande Nedir: Yeterli bir cinsel performans için gerekli olan penil ereksiyonun sürdürülememesi veya sağlanamadığı durumlarda geçici olarak ereksiyon sağlamanıza yardımcı olan ereksiyon tabletidir.
Vigrande 100 mg etki etmesi için cinsel uyarı gerekmektedir.
Vigrande Kullanımı: Vigrande 100 mg günde yani 24 saatte sadece 1 tablet kullanılır. Doz aşımına gidilmemesi önemle bildirilir.
Vigrande Etki Süresi: Ereksiyon sağlayıcı etkisi ile vigrande 100 mg film kaplı tablet kullanıldıktan sonra bir gün içerisinde gerekli olan cinsel performans artışını sağlar. Vigrande kullananlar arasında yapılan klinik araştırmalarda elde edilen sonuçlar neticesinde 1 tablet vigrande kullanımı günlük ereksiyon ve sertleşme ihtiyacını karşılamakta yeterli görülmüştür.
Vigrande ne işe yarar: Vigrande cinsel fonksiyon bozuklukları, iktidarsızlık, cinsel performans eksikliği ve ekstra cinsel enerji sağlamaya yarar.
Vigrande faydaları: Vigrande erkekler üzerinde cinsel açıdan kendilerine duydukları özgüvenlerinde artış sağlar, cinsel ilişki öncesi duyulan korkuların giderilmesi konusunda faydalıdır. Yeterli derecede ereksiyon sağlaması nedeniyle gerekli cinsel enerji ve performans artışı sağlamaktadır. Kullanıldıktan sonra yüzde kızarıklık yapmaz. Vigrande alkol ile kullanılmaz bir bardak ılık su ile ağız yolu ile yani orak kullanım şeklinde tüketilir. İktidarsızlık ve cinsel fonksiyon bozukluklarının geçici olarak tedavisinde kullanılır. Vigrande Türkiye de İlaç saniyii devlerinden olan Zentiva nın üretmiş olduğu bir cinsel performans arttırıcı tablettir.
Vigrande Alkol: Vigrande100 mg kesinlikle alkol ile kullanılmaz.
Vigrande Sipariş: eczane sağlık
Vigrande Fiyat: 129 TL 4 Tablet

WhatsApp us