Canlı Destek Aç-Kapat

Süper Kamagra Dapoksetinli Sildenafil

Süper Kamagra Dapoksetinli Sildenafil

Süper Kamagra Ürün Açıklaması
Yaygın kullanım Şekli

Süper Kamagra, erektil disfonksiyon ve erken boşalma tedavisinde kullanılan aktif bileşenlerin bir kombinasyonudur. Böylece ereksiyonun korunmasına ve ilişkinin uzamasına yardımcı olur. Sildenafil ve dapoxetin, bu ilacın ana bileşenleridir. Bunlar damar genişletici ve serotonin sürdürücü etkileri ile karakterizedir.

Dozaj ve yönlendirme

ED ilavesinin güvenli dozunun bir gün için bir tablet olduğuna dikkat edin. Bir saat içinde etkili olur. Etkisi 4 veya 6 saat sürebilir. Hap büyük bir bardak su ile yutulmalıdır. Hapları almak istiyorsanız ağır öğünlerden kaçın. En uygun dozu belirlemek için doktorunuza başvurmak daha iyidir.

Önlemler

Alkolün, ilacın ana bileşenleri ile etkileşime girmesi ve kan basıncını düşürmesi veya diğer bazı yan etkileri arttırması dikkat çekicidir. Ayrıca tedavi sırasında greyfurttan ve suyundan kaçmalısınız. Söz konusu ilaçlar sadece 18 yaşından büyük kişiler tarafından alınmalıdır.

Kontrendikasyonlar

Aşağıda listelenen herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Super Kamagra hapları ile tedavi edilmemelisiniz. Tedavinin tüm kişisel özelliklerini bulmak için bir doktora danışmanız önemlidir. Kalp veya kardiyovasküler hastalıklar, felç, kalp krizi, anjin, tansiyon problemleri, retinit pigmentosa, anemi ve HIV problemleri ana kontrendikasyonlar olarak kabul edilir.

Olası yan etkisi

Tedavi sırasında gözlenebilecek birçok yan etki vardır. Bireysel özelliklere dayanırlar. Bu belirtilerden bazılarını yaşarsanız derhal doktora başvurmalısınız: yüz kızarması, şiddetli baş ağrısı, bulantı, işitme görme sorunları, tıkalı burun, uzun süreli ereksiyon, vücutta ağrı ve ciddi görme ve işitme kaybı.

İlaç etkileşimi

Süper Kamagra bileşenleri bir dizi başka kimyasal madde ile etkileşime girer. Bu ilacı aşağıda listelenen özel ilaçlarla birlikte almamalısınız: Nitroprussid ilaçları, Amil Nitrat, anti-depresanlar, serotonin yükselten ilaçlar, Tramadol, Linezolid, bazı HIV maddeleri. Bu ilaçları kullanabilmeniz için Süper Kamagra tedavisinden yaklaşık 7 gün sonra geçmesi gerektiğini unutmayın.

Cevapsız doz

Bir dozu kaçırdığınızda normal tedavi planınıza uyun ve sadece cevapsız bir kısmı atlayın. Asla iki kat doz almayın çünkü aşırı doza neden olabilir. Güvenli önerilen dozajın günde yalnızca bir tablet almayı gerektirdiğini unutmayın.

Aşırı doz Aşırı doz

belirtileri hayatınız için tehlikeli olabilir. Bu yüzden aşırı dozdan şüpheleniyorsanız profesyonel bir tıbbi servise başvurmanız gerekir. Büyük bölümlerin etkileri, uzun süre devam eden ciddi yan etkilerle karakterize edilebilir.

Depolama

Size küçük çocuklar ve evcil hayvanlardan uzak hapları saklayın. Ortalama ev sıcaklığına sahip kuru ve karanlık yerler, depolama için en iyi koşullar olarak kabul edilir. Hapları orjinal ambalajlarında tutmak mantıklıdır.

feragat

Her yöne uymayan ilaçlar, olası ilaç entegrasyonları veya önlemler hakkında yalnızca genel bilgiler sunuyoruz. Sitedeki bilgiler kendi kendine tedavi ve kendi kendine tanı için kullanılamaz. Belirli bir hasta için özel talimatlar, sağlık danışmanınızla veya vakadan sorumlu doktorunuzla anlaşılmalıdır. Bu bilgilerin güvenilirliğini ve içerdiği hataları feragat ediyoruz. Bu sitedeki bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılması ve ayrıca kendi kendine muamele sonuçlarından doğrudan, dolaylı, özel veya diğer dolaylı zararlardan sorumlu değiliz.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us