Sfliege Bayan Azdırıcı Damla 20 ml Uyarıcı Cinsel Güç Artırıcı

75.00

Sfliege Bayan Azdırıcı Damla 20 ml Uyarıcı Cinsel Güç Artırıcı, Kadınların cinsel isteksizliği giderici


Stok kodu: ES-017 Kategoriler: ,

Cinsel yaşamlarında mutsuz edici durumlarla karşılaşan çiftlerin hayal kırıklıklarına son vermek için üretilen bu ürün, cinsel soğukluğu ortadan kaldırmaktadır. Sfliege Bayan Azdırıcı Damla, cinsel yaşamınızda maksimum düzeyde hazza ulaşma ve orgazm olma imkânı sunmaktadır.

Milyonlarca bayanda görülen cinsel soğukluğun ortadan kalkması için son derece etkili olan çok sayıda farklı bitkinin karışımı ile formüle edilmiş bir ürün olan Sfliege Bayan Azdıran Damla, çiftlerin cinsel yaşamda doyuma ulaşmalarını sağlayan bir numaralı ürün olacaktır.

Sfliege Bayan Azdırıcı Damla Ürün Detayı:

Kullanımı: doğrudan 4 – 5 damla kadar ağza damlatılarak alınabileceği gibi asit içermeyen herhangi bir içeceğe damlatılarak da kullanılabilir.

Tek bir yan etki dahi göstermeyen bu ürünün, emziren veya gebe olan bayanlar tarafından kullanılması yasak olmamakla beraber yetişkin olan diğer tüm bayanlar dozajına dikkat ederek rahatlıkla kullanabilirler.

Sfliege Bayan Azdırıcı Damlanın diğer bir faydası da sinir sistemi üzerinde etkili olarak sakinleşmeye ve yatışmaya da yardımcı olmasıdır. Bir eczane ürünü olan bu ürünü eczanelerden satın alabileceğiniz gibi internetten sipariş vererek de sahip o olabilirsiniz.

Sfliege Bayan Azdırıcı Damla Fiyatı

Satış fiyatı 75 TL olan ürünün cinsel yaşamında soğukluk, isteksizlik gibi durumlarla karşılaşan kullanıcılarından gelen yorumlar da, cinsel işlev bozukluklarını kesin olarak giderdiğinin gerçek olarak kanıtlamıştır.

Kadınların cinsel isteksizliği giderici, cinsel istek artırıcı bitkiler ve bileşenlerden yapılmıştır.

Nedir, nasıl kullanılır, satış, sipariş, fiyatları, fiyatı, eczane, kullanımı, Forum, Yorumları, eczanelerde, hakkında, yan etkileri, yorum 

WhatsApp us