Canlı Destek Aç-Kapat

Sertleşme Sorunu

Sertleşme Sorunu

 

Sertleşme Sorunu

Cinsel ilişki esnasında penisin vajinaya girecek kadar sert olmaması durumu sertleşme sorunudur. Birlikteliğin yaşandığı an erkeğin boşaldıktan sonra penisinin hemen yumuşaması ve sertleşememesi de bir sorun olarak görülmektedir.

Sertleşme sorunu hemen hemen her erkekte bazı dönemlerde görülebilir. Ama bu durumlar sertleşme sorunu olarak görülmez. Sertleşme sorunu 1 aydan fazla sürmesi durumunda tedavi edilmeye başlanır. 2-3 kez sertleşme sorunu yaşayan kişi bu durumu tedavi edilmesi gereken bir olay gibi görmemelidir.

Cinsel ilişki öncesi penis yeterli sertliğe ulaşamıyor ve partnerinin vajina kısmına penisini sokamadığını fark ediyorsa, bu durum uzun süre boyunca aynı şekilde ise o zaman ciddi bir problem olduğunu söyleyebiliriz. Cinsel hayatın gidişatını etkileyen bu durum ilerleyen zaman zarfında başınıza ciddi durumlar açabilir.

Sizlerde bu gibi durumlara maruz kaldığınızı düşünüyor ve bu etkileri yaşıyorsanız hemen bir doktora görünmeli ve acil bir önlem alınmalıdır. Cinsel hayatınızı bu gibi sebeplerden yaşayamamak her ne kadar üzücü bir durum olsa da tedavi görmeniz halinde hiçbir sorun yokmuş gibi ilişkilerinizi sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Her erkek partnerini tatmin etmeyi arzular. Bunun için penisin işlevi oldukça önem kazanıyor. Bu noktada erkek penisinin çalışma şeklini iyi bilmeli ve küçük sorunlar yaşadığı takdirde bu durumu büyütmeden kabullenmelidir. Çünkü bazı dönemlerde çoğu erkekte bir takım problemlerin yaşanma olasılığı bulunmaktadır.

Eğer yaşamız olduğunuz problemler iyileşme sürecine girmiyor ve daha kötüye gittiğine görüyorsanız işte o zaman önlem almanızın zamanı gelmiştir. Sertleşme sorununu çözmek adına eczanelerden sertleştiri ürünler temin edebilirsiniz. Ereksiyon sağlayıcı bu ürünler penisin maksimum sertliğe ulaşmasını sağlayarak uzun süre seks yapabilme imkanını sizlere sunmaktadır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us