Canlı Destek Aç-Kapat

Procomil Nedir, Nasıl Kullanılır?

Procomil Nedir, Nasıl Kullanılır?

Procomil Nedir, Nasıl Kullanılır?

Almanya'nın Hamburg şehrinde 1893'te kurulan Walter Ritter Firması tarafından erken boşalmanın önlenmesi için üretilen bir geciktirici spreydir. Walter Ritter firması sadece geciktirici sprey değil cinsel performans ilaçları da üreten tüm dünyada bilinen bir firmadır. Procomil, erken boşalmayı geciktiren erkekler için özel formüle edilmiş bir geciktiricidir. Procomil spray yüksek kalitesini sıkı kontrol şartlarıyla üretilerek kazanmıştır. Procomil penisin uzun süre dik ve ereksiyonda kalmasına aynı zamanda erken boşalmayı önlemesine yardımcı olur.

Nasıl kullanılır

Cinsel Aktiviteden mümkün olduğunca 30 dakika önce uygulanması önerilmekle birlikte, procomil spray ilgili bölgelere istenen uyuşma derecesine göre 1 ila 3 defa kısaca sıkarak uygulanmalıdır. Spreyi sıktıktan kısa bir süre sonra etkisini hissetmeye başlayacak ve kendinizi cinsel ilişkiye hazır hissedeceksiniz.  Procomil spray kullanımını gerçekleştirirken penise çok yakın mesafeden uygulamamaya dikkat ediniz. Bu ürün zararsız olduğu gibi yan etkisi de bulunmamaktadır.

Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerde zamanla özgüven kaybı oluşmaktadır. Bu durum ruhsal açıdan da kişiyi olumsuz etkilemektedir. Kişi böylelikle ileri zamanlarda cinsel ilişkiye dahi girmeye yanaşmamaktadır. Fakat procomil spray ile bu sorunun kabullenmekten vazgeçecek ve ilişkilerinizi hiçbir sorun olmamış gibi yaşayabileceksiniz.

Mükemmel bir cinsellik artık günümüz şartlarında cinsel sağlık ürünlerinin kullanımı ile zor olmamaktadır. Sadece kişilerin yaşadıkları sorunu bilmesi ve buna uygun bir cinsel takviye ürünü kullanması gerekmektedir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us