Canlı Destek Aç-Kapat

Penis Doğal Yolla Büyür mü?

Penis Doğal Yolla Büyür mü?

 

Penis Doğal Yolla Büyür mü?

Yeryüzünde erkek nüfusunun tamamına yakını penis boyu ile ilgili bir problem yaşamaktadır. Bu rakam o kadar büyüktür ki karşı cinsin tahminleri dahi bu bu sayıyı tanımlamaya yetmez. Yapılan araştırmalar ve anketler ışığında hareket edersek her 10 erkekten 8 tanesinin penisi ile ilgili şikayetleri vardır. Bahsi geçen bu şikayetler kişiden kişiye farklılık gösterir. Kimisi boyundan kimisi kalınlığından kimisi ise güçsüz olduğundan yakınır. 

Penis doğal yolla büyür mü diye hayıflanan bir çok kişiyi rahatlatacak çeşitli yöntemler söz konusudur.Genel bir sınıflandırma yapmak gerekirse, egzersizler bitkisel içerikli büyütücüler üzerine yoğunlaşabiliriz. Fkat bizler bu yazımızda bu metotları incelemekten ziyade. Penisi büyütücek ilaçların içerisinde bulunan bitkisel özlerden bahsetmeyi daha uygun bulduk.

Penisi doğal yolla büyüten gıda destek ürünlerinin içeriği:
Çakşir Kökü: Çakşır erkeğin sperm sayısını ve cinsel gücünü arttıran bir üründür. Üreme fonksşyonları üzerinde son derece olumlu etkileri vardır. Penise ulaşan kan damarlarındaki basıncı arttırır cinsel organın gelişimini sağlar. Sinir sistemini ve kasları güçlendirir.

Ginseng: Uzak doğuda özellikle tercih edilen ginseng fiziki dayanıklılığı ve kan basıncını arttıran özellikleri barındırır. Anti stresdir. Halsizliği giderir. Merkezi sinir sitemi üzerinde olumlu etkileri vardır. 

Isırgan Tohumu: Bizim toplumumuzda da özellikleri bilinir. Kanı arındırma ve yenileme özelliği vardır. Dolaşım sistemini düzene sokar. Karaciğeri destekler.

Zencefil: Cinsel istek ve arzuyu tetikler. sperm sayısı ve hareketliliğini artırıcı özelliklere sahiptir. Güç verir. Tansiyon ve kollestrolün düşürülmesinin yanı sıra kan dolaşımı ve bozuklukları giderir. Vücuda rahatlık ve zindelik verir. Anti septiktir. nefes alışını kolaylaştırı bedeni rahatlatır.

Penisi doğal yolla büyüten ürünlerin kullanımına dair uyarılar:
Kullanım ölçüleri tavsiye edilen dozlarda olmalıdır.

Doz Aşımı olduğu taktirde doktor ile irtibata geçilmelidir.

Serin ve Erişkin olmayan kişilerin ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us