Canlı Destek Aç-Kapat

Penis Büyütmek

Penis Büyütmek

Penis Büyütmek

Erkeklerin büyük bir kısmı penis büyütmek için deneyebileceği yöntemlerin arayışındadır. Şikayetler kişilere göre değişsede temelde yatan problem penis büyüklüğüdür. Bu durum tıbbi bir tespit olmaktan öte erkeklerin takıntıları ile ilgilidir. Erekelerin penis boyunu problem haline getirmeleri belkide insanlık tarihi kadar eskidir. Günümüze kadar bir sürü yol izlenmiş olsada amaca ulaşmadanetlik kazanılması kolay olmamıştır. Aynı amaçla geliştirilmiş farklı uygulamalar söz konusur.

Penis Büyütmek için bir birinden farklı olan yöntemler prensipte aynı olup uygulama biçimleri farklılık gösterir. Penis büyütmek için yapılabilecekleri sınıflandırmamız gerekirse büyütücüler, egzersizler, ilaçlar ve amaliyattan bahsedilebilir.

Ameliyat haricindeki uygulamların tamamı penisi oluşturan dokuların zorlanarak genişlemesi esasına dayanır. Yapılan zorlamalardan sonra vücudun kendini onarmasına izin verilir. Bu şekilde erkeklik organı dahada güçlenir.Penisi büyütmek için uygulana gelen yöntemlere kısaca değinecek olursak;

İlaçlar: penise kapasitenin üzerinde kan göndererek hücresel bölünme yaratır ve peniste büyüme sağlar.
Penis büyütücüler: Penisi aparat yardımı ile farklı noktalardan farklı biçimde zorlayarak hücrelerde bölünme ve büyüme sağlarlar.
Egzersizler: Fiziki müdahale ile penisin çeşitli zorlamalar tabi tutulması işlemidir. Penis bu sayede büyür.
Ameliyat: Uzatma ve kalınlaştırma olmak üzere toplam iki oprerasyondan meydana gelir. Mikro cerrahi yöntemi ile yapılmalıdır. aksi hakkerde ciddi riskler içerir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us