Canlı Destek Aç-Kapat

Penis Ameliyatı

Penis Ameliyatı

Penis Ameliyatı

Penis ameliyatları genelde küçük penis boyundan şikayetçi olan ve penis eğriliği olan erkeklerin başvurduğu bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi yöntemi ile istediğiniz penis boyuna sahip olmanız mümkündür.

Cerrahi operasyonlar sonucu ile yapılan ameliyat sonrası şikayetçi olduğunuz durumdan kurtularak istediğiniz sonuçları alabilmektesiniz. Bu gibi ameliyatlar öncesi doktorunuzla görüşerek onun kontrolü altında ameliyat olmalı ve olabilecek yan etkileri göze almalısınız.

Penis ameliyatı ile birçok kişi istediği penis boyuna sahip olmuştur. Fakat ameliyat sonrası bir takım yan etkilerin görüldüğü de kaçınılmazdır. Bu etkiler her kişide olmadığı gibi bir takım kişilerde görülmüştür. Bunlar erken boşalma, ereksiyon olamama ve penis eğriliği gibi etkilerdir. Başarılı bir ameliyat için alanında uzman kişilerden bilgi almanız sağlığınız için daha iyi olacaktır.

Penis ameliyatları yapılırken vücudunuzun bel kısmından yağ dokuları alınarak penise enjekte edilmektedir. Böylelikle 4-5 cm kadar bir uzama gerçeklemesi sağlanmaktadır. Ameliyat sonrası cinsel ilişkiye en az 3 ay girilmemelidir.

Penis eğriliğinden şikayetçi olan bir çok insan ameliyat olarak düzgün bir penise sahip olmaktadır. Penis eğriliğin sebebi olarak giyilen dar iç çamaşırları en büyük faktör olmaktadır. Penise yapılan sert darbelerde penis eğriliğine sebebiyet vermektedir. Bu sorunlar yapılan ameliyatlar ile düzeltilip düzgün ve sağlıklı bir penise sahip olmanızı sağlıyor. Her erkeğin düzgün bir penise sahip olarak mükemmel bir cinsel ilişki yaşaması en büyük arzularındandır. Bu erkeğin kendine olan güven duygusunu da güçlendirmektedir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us