Musele Bitkisel Bayan Azdırıcı Damla 20 ml Uyarıcı Cinsel Güç Artırıcı

75.00

Musele Bitkisel Bayan Azdırıcı Damla 20 ml Uyarıcı Cinsel Güç Artırıcı, kadınlarda cinsel isteksizlik giderici doğal formül


Stok kodu: ES-019 Kategoriler: ,

Musele Bayan Azdırıcı Damla Ürün Detayı: Kadınlarda cinsel isteksizlik giderici doğal formül.

Cinsel arzularda ve cinsel kuvvette artış sağlayan Musele Bayan Azdırıcı damla, bayanları cinsel birleşmeye hazır hale getiren muhteşem bir afrodizyak üründür. Kan dolaşımına hız kazandıran bu damla, cinsel ilişkide alınan zevkin artmasını mümkün kılmaktadır. Sinir sistemini düzene sokarak onun üstünde olumlu etkiler yaratmasının yanı sıra cinsel soğukluk ve benzeri problemlerin kaybolmasını, böylelikle daha arzu dolu bir cinsel hayat yaşanmasını sağlamaktadır.

Musele Damla Kullanımı;

Musele Bayan Azdırıcı Damla’da 3 – 4 damlayı dilaltından alabileceğiniz gibi asit içermeyen soğuk ya da sıcak bir içeceğin içine 7 -8 damla kadar sıkarak da alabilirsiniz.

Kullanım talimatı uyulduğu takdirde bu kuvvetli bayan azdırıcı damla, yarım saat içinde etkili olmaya başlamakta ve etkisini 1 – 2 saat boyunca sürdürmektedir. Bir günde yalnızca bir defa kullanılması tavsiye edilen bu ürün, bilimsel incelemelerden geçerek geliştirilmiş yepyeni bir doğal formüle sahiptir. Bitkisel içeriğinde ayrıca mineraller ve vitaminler de bulunduran özel bir üründür.

Musele Bayan Uyarıcılar yetişkin her bayan tarafından gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Doğal özler ile geliştirilmiş olduğundan bu damla, doz aşımı olmadığı müddetçe hiçbir yan etki göstermemektedir.

Musele Damla Satış Fiyatı

Gebe olan ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmeyen bu ürünün satış fiyatı 75 TL’dir. Forumlarda Musele Bayan Azdırıcı Damla ile ilgili gelen yorumlar, ürünün ne derece etkili ve güvenilir bir eczane ürünü olduğunu kanıtlamaktadır.

Nedir, nasıl kullanılır, satış, sipariş, fiyatları, fiyatı, eczane, kullanımı, Forum, Yorumları, eczanelerde, hakkında, yan etkileri, yorum

WhatsApp us