Canlı Destek Aç-Kapat

Megalis Tadalafil Tanımı

Megalis Tadalafil Tanımı

Megalis Tadalafil Ürün Açıklaması
Yaygın kullanım

Megalis, erektil disfonksiyonun tüm semptomlarını (zayıf ereksiyon, cinsel ilişki sırasında ereksiyon kaybı, düşük seks sürüşü vb.) Yönetmek için önerilen İsviçre'den yeni, devrimci bir ereksiyon hapıdır. dakikalar ve 48 saate kadar vücutta kalır. Karşılaştırma: Viagra 60 dakika içinde etkili olur ve sistemde 4 saat kalır. 1 hap Megalis aldığınızda 2 gün boyunca harekete geçmeye hazırsınız!

Dozaj ve yön

Megalis, yiyecekle veya yiyeceksiz tatbik edilir, 0,5-1 bardak su ile ağızdan alınır. Daha önce hiç ereksiyon hapı kullanmadıysanız, mümkün olan en küçük miktarda Megalis (Tadalafil) ile başlayın – 5 mg alın. Bu dozun etkili olduğunu kanıtlarsa, gelecekte kullanmaya devam edin. Cinsel eylemden kısa bir süre önce gerektiğinde düzenli Megalis dozu, 10 mg veya 20 mg alınır.

Önlemler

Ağır sağlık bozuklukları olan erkekler gitmeli ve Megalis tedavisine başlamadan önce doktorlarına başvurmalıdır. Bazı erkeklerin Megalis almaları önerilmemektedir, çünkü seks yapmak ya da kötü penis patolojisi yapmak için çok güçsüzdürler.

Kontrendikasyonlar

Ciddi böbrek, karaciğer, kalp veya tansiyon hastalıklarınız varsa Megalis alımını başlatmak tehlikelidir. Lütfen, sizin için güvenli bir seçim olduğundan emin olmak için ereksiyon haplarını kullanmadan önce doktorunuzu ziyaret edin! 18 yaşından küçük ve 75 yaşından büyük erkeklere Megalis reçetesi verilmez.

Muhtemel yan etkiler

Megalis (Tadalafil) iyi tolere edilen bir ilaçtır. Megalis'i aşırı dozda almazsanız ve ereksiyon haplarınızla fazla alkol almazsanız, herhangi bir olumsuz reaksiyonla karşılaşmanız olası değildir. Eğer mideniz hassassa, yemekten sonra Megalis'i alın. Baş ağrısı, kırmızı yüz ve düzensiz kalp atışı gibi yaygın Megalis yan etkileri 1 saat içinde kaybolur. Alerjik reaksiyonlar, uzun süreli acı verici ereksiyon, bayılma, görme kaybı vb. Durumlar acil tıbbi yardım gerektirir!

İlaç etkileşimleri

Megalis'i kullanmadan önce ciddi komplikasyonlardan kaçınmak için doktorunuza diğer ilaçları, tıbbi bitkileri ve aldığınız vitaminleri anlattığınızdan emin olun. Megalis'i asla yanal etkilemeyeceğinizden emin olmak için içerken alkollü içki içmeyi bırakmaya çalışın. İlaç herhangi bir nitrat ilacı ile birlikte alınmamalıdır.

Kaçırılan doz

Kural olarak, cinsel aktiviteden önce gerektiğinde Megalis alınır. Doktorunuz düzenli olarak Megalis almanızı önerirse, yaklaşık olarak aynı anda ilacı günde 1 hap alın. Megalis'i almayı unutursanız, hatırladığınız anda kullanın. Başka bir hap zamanı geldiyse dozu atlayın!

Aşırı doz

Uyarı! Megalis doz aşımı tehlikeli olabilir! Megalis'i 24 saat içinde art arda asla kullanmayın! Maksimum güvenli miktar günlük 20 mg'dır. Baş dönmesi, bayılma, kusma, düzensiz kalp atışı ve göğüs ağrısı hissederseniz, ciddi sağlık risklerini önlemek için 911'i arayın!

Saklama

Megalis haplarınızın, kadınlardan, çocuklardan, evcil hayvanlardan ve Megalis almak için et olmayan insanlardan uzak, karanlık ve kuru bir yerde olduğundan emin olun. Bir kadın veya çocuk yanlışlıkla Megalis kullanıyorsa, 911'i gecikmeden arayın!

feragat

Her yöne uymayan ilaçlar, olası ilaç entegrasyonları veya önlemler hakkında yalnızca genel bilgiler sunuyoruz. Sitedeki bilgiler kendi kendine tedavi ve kendi kendine tanı için kullanılamaz. Belirli bir hasta için özel talimatlar, sağlık danışmanınızla veya vakadan sorumlu doktorunuzla anlaşılmalıdır. Bu bilgilerin güvenilirliğini ve içerdiği hataları feragat ediyoruz. Bu sitedeki bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılması ve ayrıca kendi kendine muamele sonuçlarından doğrudan, dolaylı, özel veya diğer dolaylı zararlardan sorumlu değiliz.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us