Canlı Destek Aç-Kapat

Medikal Kayganlaştırıcı Jeller

Medikal Kayganlaştırıcı Jeller

Lubricant gurubunda olan medikal kayganlaştırıcı jeller kurumuş ve cinsel açıdan sulanmayan vajinaya uygulanmaktadır. Medikal kayganlaştırıcılar şimdi eczane garantisi ile sizlerle. Cinsellik bundan sonra önceden bulunduğu gibi düz yaşanmıyor. Gerek erkekler olsun lüzum de bayanlar değişiklik yaratabilmek ve böylece coşkusu arttırabilmek yerine ellerinden geleni yapıyorlar.  İlişkilerde heyecan mutlaka ehemmiyetli bir yer taşır. Çünkü heyecanınızı kaybettiğiniz lâhza cinsellik sizin için dayanılmaz bir hal alır. Çiftlerin cinsel performanslarını artırabilmeleri ve ilişkilerine yeni hazlar ekleyebilmeleri için takviye alabilecekleri kimi yöntemler mevcuttur. 

Bunlar tabi ki de cinsel takviye ürünleridir. Denemeniz için öylesine değişik ürün kategorileri bulunmaktadır ki kesinlikle bunlardan biri tamda sizin aradığınız özelliklerdendir. Cinsel birleşme hatıranda hazzı arttıran şeylerden biri kayganlık vermesidir. Kayganlık bayanların vajinalarında tespit edilen cinsel sıvı ile olur. Bu sıvının kendisine özgü bir özelliği bulunmaktadır. Kaygan bir taban oluşturur ve penisin rahatlıkla vajinadan geçip gitmesini sağlar. Ama tabi bu her vakit için geçerli değildir. Zaman vakit kadınlarda vajina kuruluğu gibi bir vaziyet mevzubahis olabiliyor. Vajinal kuruluk kadınlarda cinsel sıvının etkisini kaybetmesi manasına gelir.  Ancak bu kayganlaştırıcı medikal jeller ile yanlızca saniyeler içinde çözülebilecek ürünlerdendir. 

Vajinal Kayganlaştırıcılar

Dilerseniz vajinaya isterseniz de penise uygulayabilirsiniz. Yada her ikisine de yapılabilir ve böylelikle maksimum kayganlık seviyesine ulaşabilirsiniz. Kayganlaştırıcı medikal jeller sıhhat yönünden herhangi bir mesele içermezler. Yani kullanmanızda herhangi bir mesele yoktur. Kayganlaştırıcılar penis ve vajina titizliğini de yükseltir. Şöyle ki normal olarak hiç bir şey kullanmadan cinsel temasa girdiğiniz de kısa bir müddet ardından sürtünmeden dolayı hassasiyet yok gerçekleşir. Yani penisiniz ve vajinanız olaya alışır ve tahrik olma özelliğini kaybeder. Ancak kayganlaştırıcı jel tüketimi yaparsanız sürtünme ne vajinaya ne de penise zarar vermez. Hassasiyet maksimum gerçekleşir ve böylelikle hazlarınızı ilişkinin bitimine kadar en tepede yaşarsınız.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us