MagnaRx En Etkili Sertleştirici Hap Bay Cinsel İstek Artırıcı

59.00

MagnaRx En Etkili Sertleştirici Hap Bay Cinsel İstek Artırıcı. Son Zamanlarda geliştirilen en iyi cinsel istek arttırıcı. Göstermiş olduğu etkisi ile penisinizi tanıyamayacaksınız. Tibet Dağlarından Gelen En yeni ilaç Formülü.


Stok kodu: ES-224 Kategoriler:

MagnaRx En Etkili Sertleştirici Hap Bay Cinsel İstek Artırıcı Hakkında;

Son Zamanlarda geliştirilen en iyi cinsel istek arttırıcı. Göstermiş olduğu etkisi ile penisinizi tanıyamayacaksınız. Tibet Dağlarından Gelen En yeni ilaç Formülü. Daha Hızlı, Daha Uzun, Daha Sağlam, Ereksiyon  Alkol ile rahatlıkla Kullanabilirsiniz

Kullanımı: Cinsel İlişkiye Girmeden 20 – 25 dk önce sıvı içeceklerle birlikte alınmalıdır. Etiketler : Cinsel Istek Arttırıcı, Azdırıcı, Ereksiyon Sağlayıcı, Uyarıcı.

Magna rx penis büyütücü bitkisel tablet, Amerikan Sağlık Örgütü FDA Onaylı ve ürkiye’de Tarım ve Köy işleri Bakanlığı Onaylı olan cinsel sağlık ürünüdür. 3 aylık düzenli bir kullanım sonrasında penis boyunuzda 2-7 Cm arasında uzamayı, 1,5 cm ye kadar kalınlaşmayı garanti eder. Magna rx hap ürolog Doktor George Aguilar tarafından üretilmiş ve Dünya Üroloji Profesörleri Derneği üyesi olan 46 üroloji profesörü tarafından kendi alanında onay alan tek üründür.

Magna rx içeriği; 250 mg Pygeum Africanum, 125 mg Maka (Lepidium Meyenii), 75 mg Yulaf Sapı, 50 mg Asya Ginsengi, 50 mg L-Arginine, 37.5 mg Isırgan otu, 25 mg Orkide Özütü, 25 mg İstiridye Özütü, 25 mg Tribulus Terrestris L., 12.5 mg Smillax Officinallis , 10 mg Astragalus , 10 mg Meyan kökü ve 10 mg Balkabağı Tohumu gibi bitkisel özler magna rx içeriği formülünü oluşturmaktadır.

WhatsApp us