Canlı Destek Aç-Kapat

Kamagra Oral Jelly Vol-2 (Sildenafil Sitrat)

Kamagra Oral Jelly Vol-2 (Sildenafil Sitrat)

Kamagra Oral Jelly Vol-2 (Sildenafil Sitrat) Ürün Açıklaması

Kamagra Jel 100 mg Yaygın kullanımı

Kamagra Oral Jelly Vol-2, 7 çeşit tat içeren nane yaprağı, mango, limon, vişne, çikolata ve karpuz gibi yeni ve kolay bir paket. Sildenafil, Kamagra Oral Jelly'in ana bileşenidir.
Sildenafil, cinsel stimülasyona verilen yanıtı etkiler. Normalde cinsel stimülasyona cevap olarak salınan bir kimyasal olan nitrik oksit kullanarak düz kas gevşemesini artırarak hareket eder. Bu yumuşak kas gevşemesi, ereksiyona yol açan penisin bazı bölgelerine kan akışının artmasını sağlar.
Sildenafil, erkeklerde erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) ve pulmoner arter hipertansiyonunun tedavisi için uygulanır. Sildenafil ayrıca yukarıda listelenmemiş başka amaçlar için de kullanılabilir.

Kamagra Jel Dozaj ve yön

Kamagra Oral Jelly, gerektiğinde cinsel aktiviteden yaklaşık 1 saat önce alınır. Kamagra Oral Jelly'i günde bir kez daha fazla kullanmayın.
Çok yağlı bir yemek, bu ilacın etkisinin süresini geciktirebilir.
Sildenafil ile tedavi edilirken greyfurt yemeyin veya greyfurt suyu içmeyin.

Önlemler
Sildenafil kullanmaya başlamadan önce, alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyin; veya başka alerjiniz varsa.
Yaşlı insanlar ilacın yan etkilerine karşı daha duyarlı olabilir.

Kontrendikasyonlar
Kamagra Oral Jelly, iktidarsızlığı tedavi etmek için başka bir ilacı kullanan veya göğüs ağrısı veya kalp problemleri için nitrat ilacı kullanan hastalarda kontrendikedir.
Bu ilaç, kadınlar ve çocuklar tarafından ve tabletin herhangi bir bileşenine karşı aşırı duyarlılığı bilinen hastalarda alınmamalıdır.

Kamagra jel muhtemel yan etki

En sık görülen yan etkiler baş ağrısı, kızarma, mide ekşimesi, mide rahatsızlığı, burun tıkanıklığı, baş dönmesi, baş dönmesi veya ishaldir.
Bu ilaca karşı ciddi bir alerjik reaksiyon çok nadirdir, ancak meydana gelirse derhal tıbbi yardım isteyin.
Bu ilacı kullanan birçok insanın ciddi yan etkileri yoktur.
Yukarıda listelenmemiş herhangi bir yan etki fark ederseniz, doktorunuza veya eczacınıza danışın.

İlaç etkileşimi
Bu ilaç, nitratlar ve amil veya butil nitrit içeren "poppers" olarak adlandırılan eğlence amaçlı ilaçlar ile kullanılmamalıdır; alfa bloker ilaçlar; iktidarsızlık için diğer ilaçlar; yüksek tansiyon ilaçları, vb
Daha fazla bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışın.

Kaçırılmış doz
Kamagra Oral Jelly gerektiği şekilde kullanılır, bu nedenle bir dozaj programına girme ihtimaliniz yoktur.

Doz aşımı
Bu ilacın çok fazla kullanıldığını düşünüyorsanız, derhal acil tıbbi yardım alın. Doz aşımı belirtileri genellikle göğüs ağrısı, bulantı, düzensiz kalp atışı ve sersemlemiş veya bayılma hissini içerir.

Depolama

İlaçlarınızı oda sıcaklığında 68-77 derece F (20-25 derece C) ışıktan ve nemden uzakta saklayın. Onları banyoda saklamayın. Tüm ilaçları çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak tutun.

Feragatname
Her yöne, ilaç entegrasyonlarına ya da önlemlere uymayan ilaçlar hakkında sadece genel bilgi veriyoruz. Sitedeki bilgiler kendi kendine tedavi ve kendi kendine tanı için kullanılamaz. Ayrıca, belirli bir hasta için özel talimatlar, sağlık danışmanınızla veya vakadan sorumlu doktorunuzla anlaşılmalıdır. Bu bilgilerin güvenilirliğini ve içerdiği hataları feragat ediyoruz. Bu sitedeki bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılması ve ayrıca kendi kendine muamele sonuçlarından dolayı doğrudan, dolaylı, özel veya diğer dolaylı zararlardan sorumlu değiliz.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us