Canlı Destek Aç-Kapat

Kadınlarda Cinsel İstek Nasıl Anlaşılır

Kadınlarda Cinsel İstek Nasıl Anlaşılır

 

Kadınlarda Cinsel İstek Nasıl Anlaşılır

Kadınlarda cinsel istek anlaşılması oldukça zor bir durumdur. Bu sebepten dolayı erkeklerin cinsel hayattaki işleri oldukça zordur. Kadınlar cinsel isteğin nasıl anlaşılacağı hakkında çeşitli söylentiler olsa da bu gibi söylemler işin aslını pek yansıtmamaktadır.

Kadınlar karmaşık yapıları gereği anlaşılması zor kişilerdir. Bir kadının cinsel ilişkiye olan isteğini anlamak yerine bu durumu daha da kolaylaştırabilecek birtakım yardımcı ürünlerin kullanılması daha mantıklı olabilmektedir. Bayan azdırıcı damla kullanımı ile kadınlarda cinsel isteğin artması sağlanarak cinsel ilişkinin yaşanması sağlanabilmektedir.

Kadınlarda cinsel isteğin anlaşıldığına dair dile getirilen başlıca söylemler şu şekilde olmaktadır; göğüs uçlarının belirginleşmesi, devamlı temas halinde bulunulması, cinsel anlamda konuların konuşuluyor olmasına öncelik verilmesi, devamlı olarak vücudunun belirli yerlerine dokunuyor olması gibi söylemler bulunmaktadır. Bu söylentilerin ne kadar doğru olduğu da meçhuldür.

Kadınlar, cinsel ilişkiye istekli olsalar dahi bu isteklerini direk olarak dile getirme taraftarı değillerdir. Genellikle üstü kapalı birtakım imalarda bulunarak bu durumu dışa vurmaya çalışmaktadırlar. İşte bu anlamda erkeklerin oldukça zeki davranmaları ve söylenen sözlerden ne istediklerini anlamaları gerekmektedir. Kısaca erkeklerin bir nevi kadın dilini iyi bilmeleri gerekmektedir.

Erkekler, cinsel ilişkiye istek bakımından kadınlara nazaran daha açık söylemlerde bulunmaktadır. Hatta bir erkeğin cinsel isteği kadınlara göre daha da kolay anlaşılabilmektedir. Bu durum bakışlarla, dokunuşlarla ve temas yolu ile belirgin bir şekilde anlaşılabilmektedir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us