Canlı Destek Aç-Kapat

Kadın Orgazm

Kadın Orgazm

Kadın Orgazm

Cinsel ilişkinin son noktası herkesin bildiği gibi çiftlerin orgazm olmasıdır. İlişki esnasında normal bir kadının orgazm olması süresi 15-40 dakika arası değişebilmektedir. Erkekler kadınlara nazaran daha erken boşaldığı için kadın genellikle bu durumlarda orgazm taklidi yaparak ilişkiden vazgeçer.  

İlişkiye başlarken kafanızdaki bütün soruları bir yana bırakın ve sadece yaşayacağınız güzel dakikaları düşünmeye konsantre olun. Orgazmı düşünmeyin sadece partnerinizi nasıl memnun edebileceğinizi düşünmeye çalışın. Bunun için partnerinizi iyi tanımalısınız. Eğer tanımıyorsanız ilişki esnasında partnerinizi iyice izlemeli ve nelerden zevk aldığına dikkat etmeniz gerekecektir.

Kadınların zevk alma duyuları vücutların farklı bölümlerinde olabilmektedir. Erkek için bu durum böyle değil. Bu sebepten dolayı en güzel ilişki kıyafetlerin çıkarılmamasında önce ön sevişme ile başlayan ilişkidir. Erkek bu sürede kadına hassas ve tahrik edici dokunuşlar yapmalı aynı zamanda partnerini rahatlatacak cümleler kurmalıdır.

Kadın kendini rahat hissettikten sonra zaten çiftler soyunmaya başlayacak ve ilişkinin başlangıcı gerçekleşecektir. Kadın soyunduktan sonra erkekten birkaç iltifat duymayı beklemektedir. Özellikle vücudunu beğenmeyen kadınlar için erkeğin kadın hakkında söyleyecekleri bu konuda oldukça önelidir. Ona vücudu hakkında güzel şeyler söyleyerek rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Çiftler soyunduktan sonra ön sevişme esnasında erkek kadının cinsel uzuvlarını yavaş ve hassas bir şekilde okşamalıdır. Bu durum kadının iyice tahrik olmasını sağladığı gibi orgazm olmasını da hızlandıran bir etkendir. Özellikle kadının vajina kısmında bulunan klitorise hassa dokunuşlar yapılmalıdır. Bu durum özellikle kadının daha çabuk orgazm olmasını gerçekleştirmektedir.

Kadının tahrik olduğunu anladığınız andan itibaren onu dikkatlice izlemeli ve nelerden zevk aldığını kavramalısınız. Böylelikle kadının kolayca orgazm olmasını gerçekleştireceksinizdir. Cinsel ilişki esnasında pozisyon değişiklikleri de kadını etkileyen bir başka faktördür. Eğer tüm yaşananlardan sonra kadın hala orgazm olmakta zorluk çekiyorsa, uygulayabilceğiniz diğer alternatif bayan azdırıcı ürün kullanımı olacaktır. İlişki esnasında veya öncesinde bayan azdırıcı ürün kullanımı ile kadının daha istekli bir ilişki yaşamasını sağlayarak orgazm olmasını da kolaylaştırabilirsiniz.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us