Canlı Destek Aç-Kapat

Jenerik Sildalis 100 mg İçeriği

Jenerik Sildalis 100 mg İçeriği

Jenerik Sildalis 100 mg Ürün Açıklaması
Yaygın kullanım

Sildalis, hem Tadalafil hem de Sildenafil sitrattan oluşan bir kombinasyon ilacıdır. Bu kombinasyon, kullanıcıların güçlü ve istikrarlı bir ereksiyon sağlamasına olanak tanır ve aynı zamanda Sildalis'i inanılmaz cinsel zevk için bir numaralı çözüm haline getiren cinsel eylemi uzatır.

Dozaj ve yönlendirme

Kullanıcılar cinsel aktiviteden en az 20 dakika önce sadece bir tablet Sildalis kullanmalıdır, ancak tablete çözünmesi ve çalışmaya başlaması için bir saat vermesi önerilir. Normal dozda Sildalis 100 mg Sildenafil ve 20 mg Tadalafil içerir.

Önlemler

Orijinal Sildalis dikdörtgen şeklinde kırmızı film kaplı tabletler gibi görünüyor. Terapinizden en iyi şekilde yararlanmak için, lütfen paketteki talimatları izleyin. Sildalis'i ilk kez denerseniz doktorunuza danışmanız gerekir. Kapsamlı danışmanlık, olası olumsuz etkilerden kaçınmanıza ve tedavinizi olabildiğince verimli hale getirmenize olanak sağlar.

Kontrendikasyonlar

Sildalis, uygun şekilde alınmaması durumunda ciddi olumsuz etkilere neden olabilir. Her şeyden önce, ilacı ciddi olumsuz etkileri olmadan alıp alamayacağınızı öğrenmek için doktorunuza danışın. İlacın bileşenlerine aşırı duyarlılık, düşük kan basıncı ve diğer koşullar Sildalis kullanımı için kontrendikasyonlar olabilir.

Olası yan etkisi

Nadir durumlarda, Sildalis olumsuz etkilerin bir nedeni olabilir. Bulantı, ishal ve kusma, baş dönmesi, uyuşukluk ve baş dönmesi, kızarma, mide ekşimesi ve kan basıncında düşüş veya ışığa bulanıklığı ve ışığa aşırı duyarlılığı da içeren görme sorunları olarak kendini gösterirler. Yine de çoğu hasta bu olumsuz etkilerin hiçbirini yaşamaz.

İlaç etkileşimi

Sildalis, Tadalafil ve Sildenafil sitratın bir kombinasyonu olarak, diğer antihipertansif ajanlarla etkileşime girebilir. Sildalis'in kan basıncını veya vazodilatörleri düşüren ilaçlarla birlikte alınması önerilmez. Daha ayrıntılı öneriler için lütfen verilen broşürü okuyun veya doktorunuza danışın.

Cevapsız doz

Sildalis düzenli alım gerektirmez, bu yüzden dozu kaçırdıysanız, görmezden gelebilirsiniz. Ancak, ilacı aldıktan sonra en az 20 dakika geçmesi gerektiğini unutmayın.

Aşırı dozda Sildalis dozunuz varsa, tavsiye için doktorunuza danışmalısınız. İlacın olumsuz etkilerinden herhangi birini orta ya da şiddetli biçimde yaşarsanız, hemen tıbbi yardım alın.

Depolama

Lütfen Sildalis'i karanlık ve kuru bir yerde, oda sıcaklığında çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın. İlacınızı almaya başlamadan önce mutlaka paketin üzerindeki son kullanma tarihini kontrol edin.

feragat

Her yöne uymayan ilaçlar, olası ilaç entegrasyonları veya önlemler hakkında yalnızca genel bilgiler sunuyoruz. Sitedeki bilgiler kendi kendine tedavi ve kendi kendine tanı için kullanılamaz. Belirli bir hasta için özel talimatlar, sağlık danışmanınızla veya vakadan sorumlu doktorunuzla anlaşılmalıdır. Bu bilgilerin güvenilirliğini ve içerdiği hataları feragat ediyoruz. Bu sitedeki bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılması ve ayrıca kendi kendine muamele sonuçlarından doğrudan, dolaylı, özel veya diğer dolaylı zararlardan sorumlu değiliz.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us