Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Ürünler

Geciktirici Ürünler

Geciktirici Ürünler

Erkeklerin cinsel ilişki esnasında tatmin duygusunu beklenenden kısa sürede yaşaması üzerine istem dışı boşalması erken boşalma olarak bilinmektedir. Cinsel ilişkilerde erkeklerin ve partnerleri ile arasında sorun oluşmasına sebep olan bu cinsel sorun geciktirici ürünler sayesinde kolaylıkla çözülebilmektedir.

Cinsel birliktelikte her iki tarafında tam anlamıyla tatmin olmadan erkeğin istem dışı olarak orgazm olması erkeğin partnerini tatmin edemediği için kendini yetersiz görmesine ve özgüven kaybı yaşamasına sebep olabilmektedir. Erkeklerin bu özgüven kaybı ve kendini yetersiz görme durumunu aşabilmeleri için geciktirici ürünler kullanabilirler.

Erkeklerin erken boşalma sebebiyle partneri ile yaşadıkları sorunları kolaylıkla aşabilmelerine yardımcı olacak geciktirici ürünler, çeşitli markalar tarafından sprey, krem, hap formlarında üretilmekte ve satılmaktadır. Stag, Big Man, KLG, Viga, Proloonging, Porcodile gibi markalar geciktirici ürünler kategorisinde en çok ürünleri tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Cinsel ilişkinin belirli bir süre öncesinde erkeğin kullanacağı bu geciktirici ürünler, erkeğin orgazm olma süresini geciktirerek hem partnerinin hem de kendisinin tam anlamıyla tatmin duygusunu yaşamasını ve ilişkiden zevk almasını sağlamaktadır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us