Canlı Destek Aç-Kapat

Geciktirici Spreyleri

Geciktirici Spreyleri

Geciktirici Spreyleri

Erkeklerin cinsel hayatlarında yaşadıkları sorunlardan biri erken boşalmadır. Erken boşalma sorunu hemen her yaşta görülebilmektedir. Bu durumun birçok farklı sebebi bulunmaktadır. Cinsel korkular, psikolojik sorunlar, kişinin ilk defa ilişkiye girmesi, ön sevişmenin uzun tutulması, ilişkide kadının mükemmel bir performans sergilemesi vb. gibi birçok durum erken boşalmaya sebebiyet vermektedir. Yaşanan bu durum ilişkiye zarar vermektedir. Fakat erken boşalmanın giderilmesi de oldukça basittir. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile cinsel ilişkinizde orgazm süreniz uzayacak ve buna bağlı olarak da cinsel beraberliğin süresi uzamış olacaktır.

Geciktirici ürünlerin kullanımı ile mükemmel bir cinselliğin yaşanması gerçekleşecek ve kendinize olan güveninizi tekrar kazanabileceksiniz. Geciktirici ürün çeşitleri sprey, tablet, krem ve jel olmaktadır. Bu ürünler için genel olarak kullanılanlar ise sprey ve tablet olmaktadır. Geciktirici sprey kullanımı gerçekleştiren kişiler oldukça fazladır. Genellikle tablet kullanımını gerçekleştirmek istemeyen kişiler sprey kullanımını denemektedir. Geciktirici sprey ürünleri, viga 60000, delay 48000, stag 9000, porcodile, procomil, eros, joys ve rhino vs. olmaktadır.

Geciktirici sprey kullanımını cinsel ilişkiye girmeden 20 dakika önce gerçekleştirmeye çalışınız. Kullanımı esnasında penise çok yakın mesafeden uygulamayınız. Penis başı ve köküne doğru 3 – 5 kez sıkılması önerilmektedir.

Partnerinizin cinsel isteklerini karşılamak ve ona unutamayacağı bir cinsel haz yaşatmak istiyorsanız eğer mutlaka erken boşalma sorununun önlenmesi için geciktirici sprey çeşitlerini veya diğer ürün çeşitlerini kullanınız.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us