Eros Geciktirici Krem Erken Boşalmaya Doğal Çözüm

55.00

Eros Geciktirici Krem Erken Boşalmaya Doğal Çözüm, Sprey veya hap Kullanmak istemeyen müşterilerimize özel geciktirici krem.


Stok kodu: ES-081 Kategoriler:

Eros geciktirici krem kullanarak ilişki sürenizi uzatabilirsiniz. Sprey veya hap Kullanmak istemeyen müşterilerimize özel geciktirici krem. İlişkiden 15-20 dk önce sürülerek kullanılır. Hiçbir yan etkisi bulunmayan eros geciktirici kremin kaydırıcı özelliği bulunması sebebiyle hem geciktirici hemde kaydırıcı olarak kullanılabilir. Çoğu Erkeğin problemi olan erken boşalma kişide kendine güvensizlik partnerinde de hayal kırıklığı yaratır. Sizin için Seçtiğimiz ürünümüz sayesinde Cinsel yaşamınıza en etkili şekilde yeniden kavuşabileceksiniz . 
Kullanımı Sayısı : Eros Krem 20 kullanımlıktır.  Kullanımı Şekli : İlişkiye girmeden 15 ila 30 Dk önce penise nohut tanesi kadar kremle masaj yapmak suretiyle kullanılır. Sürme Süresi ve sürme oranını kullanıcı kendisine göre ayarlamalıdır. Anal kaydırıcı özelliğine sahip, ilişki esnasında gevşemeye yardımcı olur. Normalinden 2-4 kat daha geç boşaltarak ilişkiyi uzatır. Ortama 20 kullanımlıktır,14 gr. miktarında 30-60 dakika etkisin korur.

WhatsApp us