Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalmaya Karşı Bitkisel Destek Ürünleri

Erken Boşalmaya Karşı Bitkisel Destek Ürünleri

Erken Boşalmaya Karşı Bitkisel Destek Ürünleri

Aslına bakıldığında hangi açıklama ve durumun erkekte görülen erken boşalma durumunu anlattığına dair net bir bilgi yoktur. Masters ve arkadaşları erken boşalmanın, bir erkeğin seksüel yaşamı boyunca eşi ile girdiği cinsel aktivitelerinin en az %50’sinde eşini orgazma ulaştıramadan boşalması durumuna söylenebileceğini belirtmişlerdir. Ayrıca erken boşalmanın erkeğin kontrolünün dışında oluşması gerektiğini vurgulamışlardır.

Erken boşalma durumu araştırılırken bu tanımlara dikkat edilebileceği gibi yaş, cinsel eş ya da son zamanlarda yaşanılan cinsel aktivite sayısı gibi uyarılma evresinin süresini etkileyen etkenler göz önünde bulundurulmalıdır.

Erkekte boşalmanın kontrol edilememesi kaygı ile birlikte görülebilir. Hem kaygı hem de boşalma sempatik sinir sistemi kontrolü altındadır. Araştırmalar özellikle yaşam boyu erken boşalma öyküsüne sahip bireylerde biyolojik bir yatkınlığın olabileceğini vurgulamaktadırlar.

Cinsellikle ilgili suçluluk duygusu, partnerler arası aşırı duyarlılık, mükemmeliyetçilik ve ya cinsel performans ile ilgili gerçekçi olmayan beklentiler diğer psikolojik faktörler arasında sayılabilir. Bazı olumsuz kültürel şartlanmalar da bu duruma yol açabilir. İlk cinsel deneyimlerini genelevde edinen bir erkek bir an önce cinsel eylemi sonlandırmaya koşullanmış olabilir ya da aile evi, evin arkadaşlarla paylaşılması gibi yakalanmanın utanç verici olabileceği durumlarda bir an önce orgazma ulaşmaya çabalamaya alışmış olabilir. Bazen de “sertleşir sertleşmez boşalmak gerektiği” yanlış inancına sahip olabilir. Stresli bir ilişki de durumu körükleyebilir.

Sonuç olarak genellikle bu tarz etkenlerin körüklediği erken boşalmaya bitkisel anlamda müdahale etmek çok etkili çözümlere sebep verebilmektedir.

Bu anlamda HerbalX-Active üretilmiştir. HerbalX-Active uzakdoğu’nun sihirli formülleri ile tamamen bitki köklerinden ve okyanus derinliklerindeki kabuklulardan oluşan bir karışım olarak dikkat çekmektedir. Bir ay boyunca günde 1 ölçek HerbalX-Active sadece akşamları yemekten önce tüketildiğinde erken boşalmaya bitkisel anlamda önlem sağlanmış olur.

Erken boşalmaya bitkisel anlamda müdahale etmek maksadı ile kullanılan bir diğer gıda takviyesi Clavis E1’dir. Dr.Mustafa Eraslan tarafından formülüze edilmiş, patentli bir bitkisel ürün olan Clavis E1 içeriği alıç meyvesi ekstresi, çoban çökerten ekstresi, epimedium ekstresi, nar kabuğu ekstresi, mabed ağacı ekstresi ve yulaf gibi erken boşalmaya bitkisel çözümler üretebilen bitkilerden oluşur.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us