Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalmaya Bitkisel Tedavi

Erken Boşalmaya Bitkisel Tedavi

 

Erken Boşalmaya Bitkisel Tedavi

Erken boşalma günümüzün ilerlemiş tıp dünyasında çözümü mümkün bir cinsel rahatsızlıktır. Söylendiği üzere çok çeşitli yöntemler ile tedavisi mümkün olmakla birlikte yaygın olarak kullanılanlar arasında bitkisel tedavi oldukça önemli yer tutmaktadır. Bitkilerin insan sağlığı üzerinde sağladığı faydaları göz ardı etmek imkânsızdır. Dolayısı ile erken boşalmaya bitkisel tedavi yöntemi de mutlaka düşünülmelidir.

Erken boşalmaya bitkisel tedavi olarak kullanılabilen bitkiler arasında en yaygın olanları saw palmetto, maca ve gingko biloba gelmektedir.

Saw Palmetto (Testere Palmiyesi):  Güney Amerika’da yetişen bu küçük palmiye ağacı meyvesi Amerikan yerlileri tarafından idrar yolları rahatsızlıkları ve prostat tedavisi için kullanılmıştır. Prostatın büyümesini engellemeye yardımcı olur. Erken boşalmaya bitkisel tedavi kapsamında yardımcı olarak kullanılabilecek özellikte bir bitkidir.

Maca: Enerji seviyesini yükseltir. Dinginlik hissi verir. Kuvvet verir, dayanıklılığı artırır, performans artırır. Strese karşı dayanıklılığı artırır, adaptasyon sorununun çözülmesine yardımcı olur. Erkek ve kadında libido, cinsel istek ve arzuyu artırıcı etkisi vardır.

İktidarsızlık ve sertleşme problemlerinin çözümüne yardımcı olur. Kadınlarda vajina kurumasına ve menapoz belirtilerine karşı koymakta yardımcı bitkidir. Yine kadınlarda vajinal ıslanmaya ve cinsel artırmaya yardımcı olur. Kadın ve erkekte doğal hormon dengeleyici özelliği bulunmaktadır. Erkeklerde erken boşalmaya bitkisel tedavi olarak kullanılan gıda takviyeleri şeklindeki ürünlerin vazgeçilmez etken maddesi olarak dikkat çekmektedir.

Gingko Biloba: Erken boşalmaya bitkisel tedavi kapsamında kullanılan bir diğer bitki de gingkobiloba’dır. Vitiligonun durdurulmasına ve yeniden pigment oluşmasına yardım eder. Tiroid bezinin düzenli çalışmasına yardımcı olur. Yorgunluk ve stresi azaltır. Hafızayı güçlendirir. Aktif ve zinde bir vücut oluşumuna destek verir. İktidarsızlık ve sertleşme sorunlarının çözümüne katkıda bulunur. Enerji verir, yorgunluğu azaltır. Kan şekerini dengelemeye yardımcı olur. Bunların haricinde daha birçok bitki insanların cinsel sağlığı ve bilhassa erken boşalma konuları üzerinde kayda değer çözümler üretmektedir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us