Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalmanın Tedavi Yöntemleri

Erken Boşalmanın Tedavi Yöntemleri

Erken Boşalmanın Tedavi Yöntemleri

Erkeklerin erken boşalma sorunu cinsel hayatta neredeyse bitmek bilmez. Her erkekte görülmeyen bu durum bazı kadınlara göre erken boşalma olarak da tanımlanabilmektedir. Erken boşalmayı tanımlamak aslında oldukça kolaydır. Fakat kime göre ve neye göre tanımlanacağı oldukça zordur. Eğer ilişkiye başlamadan önce orgazm olunuyor ve cinsel birlikteliğin başlamasına engel olunuyorsa bu durum erken boşalmadır. Fakat cinsel birliktelik başladı ve aradan geçen 5 dakika sonra bir orgazm gerçekleşiyor ise ve kadın bu sürede orgazm olamıyor ise kadın için de bu durum erken boşalma olarak görülebilmektedir.

Erken boşalmanın tedavisi için kişi öncelikle sorunun ne olduğunu bilmeli ve gerçekten bir erken boşalma sorununun olup olmadığını anlaması için doktor muayenesi olmalıdır. Günümüzde erken boşalma sorunu birçok farklı neden bağlı olarak yaşanabilmektedir. Özellikle cinsel ilişkiye hiç girmemiş kişiler de bu durum büyük olasılıkla görülmektedir. Cinsel korkuları bulunan, ön sevişmeyi uzun tutan ve cinsel heyecanı çok fazla olan kişilerde de erken boşalma sorunu oldukça fazla görülebilmektedir. Bu nedenlere bağlı olarak yaşanan erken boşalmanın önlenmesi aslında geciktirici ürün kullanımı ile mümkündür.

Geciktirici ürünlerin kullanımı ile cinsel ilişki süreniz uzayacaktır. Buna bağlı olarak da orgazm sürenizin uzaması gerçekleşecektir.  Partnerinizin cinsel isteklerini artık kolayca karşılayabilmeniz de mümkün olacaktır. Sadece geciktirici ilaç sahibi olmanız sorunun çözümlenmesin de yeterli olacaktır. Cinsel ilişkiye başlamadan sadece 40 dakika önce kullanacağınız

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us