Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalmanın İlaçları

Erken Boşalmanın İlaçları

Erken Boşalmanın İlaçları

Her erkek cinsel yaşantısında inişli çıkışlı dönemlere sahip olur. Bunlar çeşitli dış etkenler sebebi ile olabileceği gibi kişinin ruhsal sorunlarından da kaynaklanabilir. Bu sorunların başında ise erken boşalma gelir. Kişilerin cinsel ilişki devamlılığını böldüğü için her iki partner için sorun teşkil eden bir durumdur. Birçok rahatsızlık gibi erken boşalmanın da çözüm yöntemleri mevcuttur.

Erken boşalmanın çözümü için araştırma yapılmadan önce sebep olan etmenlere genel olarak bakmakta fayda vardır. Aşırı mastürbasyon eğilimi, testis torbasının çok dolu olması, erkeğin kendine hakim olamaması, aşırı heyecan, utanç duygusu, acemilik korkusu bunların başını çekmektedir.

Bu nedenler iyice benimsendikten sonra kişi erken boşalma sorunu ile daha kolay başa çıkabilir. Erken boşalmanın yöntemleri arasında oldukça geniş yer tutan ilaç tedavisi ayrı bir öneme sahiptir. Erken boşalmanın ilaçları olarak satılan birçok ürün direkt olarak sorunun kaynağına tesir etmede endikedir. Erken boşalmanın ilaçlarından en yaygın olanları Priligy, Nore, V-Pills şeklinde özetlenebilir. Bunların yanında çeşitli antidepresif ilaçlar da erken boşalma tedavisinde çözüm üretebilmektedir.

Erken boşalmanın ilaçları olarak bitkisel ürünler de kullanılmaktadır. Delay bunlardan en yaygın olanıdır. Bitkisel geciktirici hap Delay, çeşitli saf bitkilerden ve doğal bileşenlerden hazırlanmış benzersiz ve mükemmel bir doğal bitkisel üründür. Erken boşalma tedavisinde bu son derece etkili ürün içeriğinde safran10 mg. Withania somnifera 80 mg, asphaltum pure 30 mg, red suiphide of mercury 20 mg, aspargus adscendens 30 mg, orchis latifolia 20 mg, hygrophila sopinosa 30 mg, tribulus terrestris 30 mg, mucuna pruriens 80 mg, mica purified 40 mg, tin. lead & çinko 30 mg, comelian 10 mg, kargabüken 10 mg, hibiscus abelmoschus 10 mg, syzygium aromaticum 10 mg, dhatura metal 10 mg, myristica fragrans howt 10 mg, myristica fragrans mace 10 mg, ancyclus pyrethrum 10 mg, asparagus racemosus 10 mg, aurum 10 mg barındırmaktadır. Görüldüğü üzere erken boşalmanın ilaçlarından alternatif tıp alanında

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us