Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalmanın İlacı

Erken Boşalmanın İlacı

Erken Boşalmanın İlacı

Boşalmanın penis vajinaya girdikten sonra cinsel tepkileri normal olan bir eşi tatmin edemeden olması veya kişinin isteğinden önce olmasına erken boşalma denilmektedir. Genellikle dile getirilmesi güç olduğundan ve göreceli bir kavram olduğundan rastlanma sıklığı konusunda yeterli bilgi yoktur. Bu durum da erken boşalmanın ilacının üretilmesine engel teşkil etmektedir.

Erken boşalma erkeklerde en sık görülen cinsel işlev bozukluğudur ve tedavisi %100 mümkündür. Bir denetimsizlik ve kontrolsüzlük hastalığı olan erken boşalmanın tedavisi, kişiye boşalma refleksi üzerinde istemli bir denetim sağlama yetisinin kazandırılmasıyla gerçekleştirilir. Bu da cinsel terapi aracılığıyla olur. Piyasada doğrudan erken boşalmanın ilacı olarak kullanılan bir ilaç bulunmamaktadır, ancak depresyon tedavisinde kullanılan bir takım ilaçların yan etki olarak boşalmayı geciktirebildiği gözlenmiştir ve hekimler tarafından cinsel terapiye destek olarak bu ilaçlar önerilmektedir.

Bu ilaçlar günümüzde geciktiriciler olarak bilinmektedir. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile istenilen cinsel şehvetin yaşanması kolaylaşmaktadır. Erken boşalma sorunu yaşayan kişi bu sebepten dolayı kendine olan güvenini tamamen yitirmekte ve kendinizi işe yaramaz verimsiz biri olarak kabullenmektedir. Bu durum zamanla kişide daha kötü ruhsal bozukluklara dahi sebebiyet vermektedir. Böyle bir durumun içine girmemek için cinsel ilişkilerinizde size güven tazeleyecek olan geciktiricilerin kullanımını gerçekleştiriniz.

Geciktirici ürünler ile cinsel hayatınızın sorunsuz yaşanacağından şüpheniz olmasın. Lakin bu ürünler kalıcı bir tedavi için kullanılmamaktadır. Geciktiriciler sadece o anlık cinsel aktivitenizi sorunsuz yaşamanızı sağlayan ürünlerdir. Kalıcı bir tedavi istiyorsanız eğer bunu ilk kişinin düşüncelerinde ve fikirlerinden çözümlemesi gerekecektir. Cinselliğin ilk başladığı nokta beyin olduğundan dolayı sorunun kaynağı da ilk başlangıç noktasından itibaren çözümlenmeye çalışılmalıdır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us