Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalmamanın Yolları

Erken Boşalmamanın Yolları

 

Erken Boşalmamanın Yolları

Erken boşalmamanın yolları aslında pek fazla olmamakla birlikte uzmanların ortak olarak tavsiye ettikleri yöntemler arasında şunlar vardır. Erken boşalmamanın yolları arasında ilk olarak Baskı uygulaması ile erken boşalmayı geciktirmek vardır. Cinsel ilişki sırasında erkek erken boşalacağını anladığı zaman penisini geri çekip yaklaşık 5 saniye sıkarsa boşalması gecikir. Bunu belirli bir süre uyguladığında erkek boşalmayı kontrol edebilir.

Erken boşalmama yollarından bir diğeri ise Sıkıştırma tekniğidir. Bu teknikte kadın erkeğin penisini boşalma yaklaşana kadar uyarır. Erken boşalma oluşacağı esnada kadın erkeğin penisini ereksiyonun bir kısmı kayboluncaya kadar sıkar. Bu teknikte amaçlanan orgazm öncesi hissedilenleri ve geciktirmeyi erkeğe öğretmektir. Elle uyararak hareketsiz bir ilişki ile başlayan bu teknik daha sonra kaydırıcı bir krem kullanarak, kadının üste olduğu pozisyonda hareketsiz olarak, en sonunda da kadının üstte olduğu pozisyonda hareketli olarak yapılır.

İlk iki teknikle benzer özellik taşıyan bir diğer erken boşalmama yolu ise dur-başla tekniğidir. Bu teknikte kadın erkeğin penisini 3 kez ardı ardına boşalma aşamasına gelene kadar uyarır, ancak boşalma olmadan önce uyarıyı keser. Dördüncü denemede ise boşalmaya izin verir. Haftada 3 kez erkek boşalmasını kontrol edinceye kadar bu yöntem tekrar edilir. Boşalma kontrol edilebildiği zaman aynı denemeler kayganlaştırıcı bir kremle denenir. En sonunda da kadının üstte olduğu pozisyonda önce hareketsiz, daha sonra hareketli ve en sonunda da yan yana pozisyonda dur-başla tekniği uygulanır. En sonunda kişi erkek boşalacağı zamanı öğrenir ve boşalmasını 10-15 dakika uzatabilir.

Erken boşalmama yolları arasında olan son yöntem ise cinsel ilişkiyi boşalmak için değil, zevk almak için yapmaktır. Bu yöntemde ise mantık bir an önce boşalmak değil, mümkün olduğu kadar uzun bir süre cinsel teması sürdürmeyi başarabilmektir. Bu yöntemi doğru kullanabilen kişi saatlerce cinsel ilişki sürdürmesine rağmen hiç boşalmaz. Bunun için öncelikle kişi kafasındaki boşalmaya dayalı cinsel birlikteliği değil de, çok uzun sürecek olan cinsel ilişkiyi tercih etmeli ve beynini buna göre programlamalıdır. Bu yöntemle ilişkiye girildiğinde öncelikle kadının üstte olduğu veya da çiftlerin yan yana olduğu pozisyonlar tercih edilmelidir. Çünkü erken boşalma sorununun kadının altta olacağı misyoner pozisyonunda daha çok ortaya çıktığı gözlemlenmiştir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us