Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalmama Yöntemleri

Erken Boşalmama Yöntemleri

Erken Boşalmama Yöntemleri

Erken boşalma günümüzde erkeklerin korkulu rüyası olmanın yanında sık yaşanılan bir sorundur. Her erkek yatağa girdiğinde partnerine doyumsuz dakikalar yaşatmayı arzu eder. Bu da sağlıklı bir cinsel performans sayesinde mümkün olur. Sağlıklı cinsel yaşam ise erken boşalmayı önleme ile sağlanabilir. Bu bakımdan erken boşalmama yöntemleri erkeklerin en çok araştırıp, denediği yöntemlerdir.      

Erken boşalmama yöntemleri için öncelikle kısa bir şekilde erken boşalmaya yol açan veya zemin hazırlayan etmenlerin neler olduğunu incelemekte fayda vardır. Erkeğin boşalmasını hızlandıracak çeşitli etmenler söz konusudur. Kişi ne kadar genç olursa, o derecede erken boşalması beklenir. Yine heyecan düzeyine bağlı olarak ve bununla ilişkili bir şekilde eşinin daha istekli, uyarıcı olması ve heyecan uyandırması ile boşalma süresi kısalır. Önceki boşalmadan sonra aradan geçen süre uzunsa, erkeğin boşalmasını kontrol etmesi zorlaşır ve daha çabuk orgazma ulaşır. Birleşme esnasındaki gidip gelmeler hızlandıkça boşalma ihtimali de artar. Kaygılı, sinirli ruh hali erken boşalma nedenleri arasındadır.

Yeni evlenmiş, uzun süredir veya hiç cinsel ilişkide bulunmamış, cinsel heyecanı yüksek, heyecanlı, tedirgin kişiler erken boşalma riski altındadır. Öncelikle yapılması gereken kişinin bu durumlarda heyecanını koruması ve cinsel ilaç kullanımı gerçekleştirmesidir. Cinsel ilaç kullanımı olarak kişinin geciktirici ürünleri kullanması gerekli olmaktadır.

Geciktirici ürünlerin kullanımı ile erken boşalma sorunu giderilecek ve kişi başarılı bir cinsel ilişkinin gerçekleşmesinde etkin rol oynayacaktır. Geciktirici ürünler ise k.l.g, bolt, big man, viga 60000 sprey, eros krem, porcodile, procomil, delay 48000 sprey ve stag 9000 gibi ürünlerdir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us