Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalma Tedavisi

Erken Boşalma Tedavisi

 

Erken Boşalma Tedavisi

Erken boşalma erkeğin bir uyum sorunu olarak tanımlanabilir. Erken boşalma erkekten erkeğe değişebileceği gibi aynı erkek için çeşitli durumlarda da değişebilmektedir. Erken boşalma kişinin bulunduğu ortama göre de yaşanabilmektedir. Erken boşalmanın birçok farklı sebebi bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı kişi birkaç kez yaşadığı bu sorunu hemen erken boşalma olarak nitelendirmemelidir. Eğer bir şüphe duyuluyor ise alanında uzman bir doktora gidilmeli ve yaşanan sıkıntı anlatılmalıdır.

Erken boşalma tedavisi uygulanırken, şikâyeti olan erkeğin öncelikle psikolojik yapısı incelenmelidir çünkü bu sorunun yaşanmasının % 70’lik sebebi psikolojik etkenler olmaktadır. Bu süreçte erkeğin bilirkişi tarafından bilgilendirilmesi yapılır ve sonrasında çiftlere ortak bir bilgilendirme yapılmaktadır. Buradaki amaç cinselliği farklı bir bakış açısının yakalanması ve kişinin ilişki esnasında ki düşüncelerden çok farklı bir düşünce tarzına yönelmesini sağlamaktır.

Erken boşalma tedavisinde alınan psikolojik desteğe ek olarak cinsel takviye ürünlerinin kullanımı da gerçekleştirilmektedir. Cinsel takviye ürünü olan geciktirici ürünlerin kullanımı ile mükemmel bir cinselliğin yaşanması gerçekleşecek çiftler üst bir haz alımını yaşayabileceklerdir.

Erkeklerin hemen hemen birçoğunda erken boşalma görülebilmektedir. Bu durum cinsel tecrübe, yaşlılık, cinsel heyecan ve cinsel korkulara bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Önemli olan cinselliğin başladığı noktada yani beyinde bazı sorunların çözümünü aramaktır. Ancak bu şekilde sağlıklı bir tedavinin uygulanması gerçekleşecektir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us