Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalma Tedavi

Erken Boşalma Tedavi

Erken Boşalma Tedavi

Mutlu ve kaliteli bir yaşamın en önemli sırlarından birisi de sağlıklı ve şehvetli bir cinsel yaşamdır. Bunu sağlamak ilk zamanlarda mümkün olmasa da eşlerin birbirini tanımasıyla daha iyi bir duruma gelmektedir. Her iki tarafında aynı anda orgazm olarak cinsel hayatını hem kaliteli hem de zevk alır bir duruma getirebilmesi mümkündür. Ama bazen partnerlerden birinde meydana gelebilecek herhangi bir rahatsızlık karşı tarafı da fazlası ile etkilemektedir. Özellikle erkeklerin en önemli problemlerinden biri olan erken boşalma cinselliğin seyrini tamamen olumsuz etkilemektedir. Tedavisi imkânsız olmayan bu rahatsızlıkta uygun tedavi yöntemleri ile olumlu sonuçlar alınabilmektedir.

Erken boşalma tedavi gerektiren bir durumdur. Çünkü sadece seksüel yaşamı olumsuz etkilemekle kalmayıp kişilerin sosyal hayatına da çok etki etmektedir. Bu durum bazen eşlerin boşanmalarıyla bile sonuçlanabilecek vahim tablolara bile neden olabilmektedir. Bu sebeple ki erken boşalma tedavi seçeneği önemsenmeli ve gereken tedavi uygulanmalıdır. 

Erken boşalmada tedaviye öncelikle sebep olan etmenlerin araştırılmasıyla başlanılmalıdır. Öncelikle ilaç ile mi tedavi edilecek yoksa bitkisel bir çare mi bulunulacak buna karar verilmelidir. Ayrıca erkekler, evde kendi kendilerine erken boşalma tedavisi için bazı egzersizlerde yapabilmektedirler. Cinsel ilişki sırasında uygulayacakları dur-başla taktiği, dur-ara ver-yeniden başla taktiği gibi yöntemler ile kendi kendilerini tedavi etmeleri mümkündür. Bu iki erken boşalma tedavi yönteminde de erkeğin boşalma anı yaklaştığında penisi vajinadan çıkarıp boşalmanın geri kaçmasını sağlamak mantığı esas alınmıştır. Ayrıca bunların haricinde erkek cinsel ilişki esnasında beynini farklı şeylere yoğunlaştırarak erken boşalma tedavisi sağlayabilmektedir.

İlaç tedavisi ile de erken boşalma sorunu önlenebilmektedir. Fakat ilaç tedavisinde kullanılan geciktiriciler kalıcı bir tedavi yöntemi olmamaktadır. Geciktirici ürünler sadece cinsel takviye amaçlı kullanılmakta ve anlık ilişkilerin sorunsuz, kaliteli ve şehvetli yaşanmasını gerçekleştirmektedir. Geciktirici ilaçlara eczanelerden ve online ecza sitelerinden sahip olabilmektesiniz. Erkeklerin genel olarak kullanımını tercih ettiği geciktirici ürünler k.l.g, bolt, procomil, eros krem, supra pe, porcodile, big man ve viga 50000 sprey olmaktadır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us