Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalıyorum Tedavisi

Erken Boşalıyorum Tedavisi

Erken Boşalıyorum Tedavisi

Cinsel arzuları normal olan erkek bireyin cinsel ilişki esnasında veya mastürbasyon yaparken kendi isteğinden önce boşalmasına veya boşalma durumunun erkek penisinin kadın vajinasına girmesinden birkaç dakika sonra olmasına erken boşalma denir. Erken boşalan erkekler genellikle kendilerini boşalma anında tutamadıklarından yakınırlar. Bu nedenle erken boşalma bir hastalıktan ziyade bir cinsel uyumsuzluktur. Buradan anlaşılacağı üzere cinsel ilişkide en önemli şey seksüel uyumdur ve çözümü de imkânsız değildir. Çünkü erken boşalma kime veya neye göre yaşandığına göre değişiklik gösterir.

Aslına bakıldığında erken boşalıyorum diyen bir erkek tedavi olmayı kafaya koyarsa zaten bu sorunu %50 olarak çözmüş sayılır. Çünkü erken boşalıyorum tedavisi erkeğin kafasında bitmektedir. Erkek kendini sınırsız bir cinsel aktiviteye şartlayarak cinsel ilişkinin belirli sınırlarda yaşanmasını ortadan kaldırır.

Erken boşalma tedavisi olarak bir başka önemli konu da erkekte görülen endişelerin giderilmesidir. Erkek her cinsel birliktelik öncesi kendi kendine ‘’ yine erken mi boşalacağım?’’ diye sorarsa zaten hazin son kendiliğinden gelmiş demektir. Ayrıca çok seyrek yapılan cinsel birleşmeler ile çok az sayıda yaşanan cinsel birleşmeler de erken boşalmayı tetikleyici unsurlardandır. Bu nedenle erken boşalıyorum tedavisi için bu olumsuzlukların giderilmesi de yararlı olabilir.

Bütün bunların haricinde basit ama etkili bir erken boşalıyorum tedavisi de prezervatif kullanımıdır. Her ne kadar cinsel hazzı azalttığı söylense de erken boşalma sorunu yaşayan bireylerde faydalı olabilmektedir.

Bütün bu teknikler ışığında unutulmaması gereken en önemli nokta erken boşalmanın erkeğin düşüncelerinden fazlası ile etkilendiğidir. Bu yüzden erken boşalma tedavisi kişinin beyninde çözüm bulacaktır.

Seksüel hayatınızda kalıcı çözümlerin uygulanmasına başlarken anlık ilişkilerinizde sorun yaşamak istemiyorsanız eğer geciktirici ürünlerin kullanımını gerçekleştiriniz. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile partnerinizi tatmin edecek ve üst düzey bir cinsel hazzın yaşanmasını sağlayacaksınız. Erkekler geciktirici ürün olarak genelde geciktirici hapların kullanımını tercih etmektedir. Bunun dışındaki diğer ürün çeşitleri ise geciktirici sprey, geciktirici krem ve geciktirici jel olmaktadır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us