Canlı Destek Aç-Kapat

Erken Boşalan Erkekler İçin Çözüm

Erken Boşalan Erkekler İçin Çözüm

 

Erken Boşalan Erkekler İçin Çözüm

Günümüzde her ne kadar erken boşalma sorunu yaygın olsa da erkeklerin bu konu üzerine unutmaması gereken bazı durumlar vardır. Bunlar;

·Erkeklerin çoğunda ilk cinsel deneyimlerinde erken boşalma olayı gözlemlenebilir.

·Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler genelde bu sorunu kendi başlarına çözebilirler.

·Erkekler çoğu zaman erken boşalma sorunu yaşayabilirler.

·Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler tedavi olmazlarsa yaşanılan sorun daha ciddi boyutlara ulaşabilir.

·Erken boşalan erkeklerde uygulanan tedavilerde oldukça başarılı sonuçlar elde edildiği bilinen bir gerçektir.

·Erken boşalan erkekler çözüm aramadan önce yukarıda bahsedilen konulara hakim olmalıdırlar. Bu bilinçlenme erken boşalma sorunu ile mücadele etmede oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

Erken boşalan erkekler çözüm amacı ile ilaç tedavisi görmenin yanında cinsel terapi eşliği ile de bu sorundan kurtulabilirler. Bazı durumlarda erkeğin her iki tedaviye de ihtiyacı olabilmektedir. Sağlıklı bir tedavi yöntemi için kişinin öncelikle yaşadığı sorunun hangi sebeplerden kaynaklandığını bilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde en doğru tedavi sağlanabilecektir.

Erken boşalmanın önlenmesini isteyen kişiler anlık ilişkilerinde geciktirici gibi ürünleri de kullanabilirler. Geciktirici ürünlerin kullanımı ile cinsel ilişkinizi sorunsuz yaşayacak ve tatmin edici bir haz duygusuna partneriniz ile erişeceksiniz. Ayrıca prezervatif kullanımı ile de orgazmın gecikmesi sağlanmaktadır. Geciktirici özelliğe sahip olan prezervatifler ilişki sürenizi uzatacaktır.

Boşalmanın gecikmesini sağlayan diğer yöntemler ise genellikle cinsel ilişkinin yaşanması esnasında uygulanacak olan uygulamalardır. Pozisyon değişikliği, dur-başla taktiği ve nefesini tutma gibi yöntemler de başarılı şekilde gerçekleştirildiğinde erken boşalmanın önlenmesi mümkün olacaktır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us