Canlı Destek Aç-Kapat

Erkeklerin Cinsel Sorunları

Erkeklerin Cinsel Sorunları

 

Erkeklerin Cinsel Sorunları

Cinsel ilişkilerinde hem bayanlar hem erkekler çeşitli cinsel sorunlarla karşılaşabilmektedirler. Erkeklerin cinsel sorunları ilişkilerde daha önemli rol oynadıkları için bu konudan bahsedeceğiz. Erkekler erken boşalma, sertleşme bozukluğu, iktidarsızlık, penis boyutu küçüklüğü ve sperm azlığı gibi çeşitli cinsel sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmaktalar.

Erkekler cinsel ilişkilerinde her zaman ilişkiyi yönlendiren ve yöneten kişi olmayı sevdikleri için yaşadıkları cinsel sorunları fazlasıyla büyütmekte ve bu sorunlarla karşılaştıklarında kolaylıkla özgüven kaybı yaşayabilmektedirler.

Erken boşalma, erkeğin ilişkiden beklediği zevki alamadan istem dışı olarak orgazm olmasıdır. Erkeklerin cinsel sorunları arasında yer alan erken boşalma cinsel sağlık ürünlerinden Stag 9000, Big Man, Proloonging kullanarak kolaylıkla aşılabilmektedir.

Sertleşme bozukluğu, erkeğin penisinin ilişki öncesinde ilişki için yeterli olabilecek sertliğe ulaşamamasıdır. Erkeklerin cinsel ilişkilerinde en zor durumda kalmalarına sebep olan bu cinsel sorun da

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us