Canlı Destek Aç-Kapat

Erkeklerde Erken Boşalma Nedenleri

Erkeklerde Erken Boşalma Nedenleri

Erkeklerde Erken Boşalma Nedenleri

Erken boşalma bir cinsel problem veya yetersizlik gibi görülüyor olsa da aslında bir cinsel uyumsuzluktur. Cinsel ilişkide önemli olan etkenlerden biri d uyumdur. Bu yüzden gerçek anlamda ortada bir erken boşalma sorunu olmayıp erkeğin, kadının orgazmından önce veya ona ruhen yetecek kadar beraber olamadan boşalması bir cinsel uyumsuzluk ortaya çıkaracaktır. O halde erken boşalma diye adlandırılan sıkıntı bir cinsel yetersizlik değil, sadece çözülmesi gereken bir sorundur.

Erkeklerde erken boşalmanın nedenleri arasında sayılabilecek birçok neden olabilmektedir. Bunların büyük bir olasılığı psikolojik sebeplere bağlı olarak gelişmektedir. Çok az oranlarda fiziksel problemler olsa dahi oldukça kolay tedavi edilmekte ve istenilen başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

Erkeklerde erken boşalma nedenleri arasında çok az sıklıkla yaşanılan cinsel ilişkiler, kişinin ilk cinsel ilişkisini yaşaması, erkeğin partnerini yeteri kadar doyuramama korkusu, mastürbasyon gibi sonuca odaklı cinsel aktivitelerin sıklıkla uygulanması gösterilebilir.

Erkeklerdeki erken boşalmanın nedenlerinin çoğu psikolojik olmasından dolayı uygulanacak tedaviye partnerin destek olması ve kişiyi rahatlatması çok önemlidir. Genellikle erken boşalma yaşayan birey partnerine karşı kendini gösterme ve kendini yetersiz hissetme gibi durumlara kapılmakta ve problemlerin başlamasına sebep olur.

Bu problemlerin giderilmesi için kullanılan yöntemlerden biri de cinsel takviye ürünleridir. Cinsel takviye ürünü olan geciktiricilerin kullanımı ile ilişkinin uzun süreli gerçekleşmesi sağlanmakta erkek bu durumdan dolayı zamanla kendine güven duymayı öğrenmektedir. Geciktirici ürünler o anlık ilişkilerinizin sorunsuz yaşanmasını sağlamaktadır. Bu ürünlerin kalıcı bir tedavi özelliği bulunmamaktadır.

Kullanımını gerçekleştirebileceğiniz etkili geciktirici ürünler ise porcodile, k.l.g, bolt, viga 60000, stag 9000 ve eros krem olmaktadır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us