Canlı Destek Aç-Kapat

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Arttı

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Arttı

 

Erkeklerde Cinsel İsteksizlik Arttı

Günümüzde erkeklerin cinsel isteksizlikleri gün geçtikçe artmaktadır. Bu sorunlar özellikle evli erkeklerde daha sık görülmektedir. Çünkü eşiyle yaşanan sorunlar ve sıkıntılardan kaynaklanmıştır. Cinsellikte güç yetersizliği ve serleşmeyi sağlayamamak da en büyük sorunlardandır. Ereksiyon sorunu durumunu tetikleyen etkenlerden bazıları, damar sertliği, şeker hastalığı, kalp hastalığı, uyuşturucu ve sigara gibi bağımlılıklar da cinsel isteksizliği arttırmaktadır.

Ereksiyon sorunu tedavisi bitkisel çaylardan bir tanesi çakşırköklü bitki çayı, erkeklerde cinsel ve sperm günü arttırdığını gözlenmiştir. Aynı zamanda prostat büyümesini önlerken vücut direncini de dengelemektedir. Bir diğer bitkisel çay, ebegümecili olan bitki çayımız stresti önlerken hormanlarıda dengelemektedir.

Ereksiyon sorunu tedavisi bitkisel olan ayrıca vitamin deposu olan bitkilerden bir diğeri rüşeym, lif içeriği yüksek ve bağırsakları da hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Rüşeym günde bir kaşık ister çorbanıza ve ya ister meyve suyunuza bile birer kaşık kadar katabilirsiniz. Emin olun ki faydasını en kısa sürede göreceksiniz. Keçiboynuzu ise, özellikle iktidarsızlıkta en etkili ilaçtır. Bir bardak kaynamış suya 5 kaşık keçiboynuzu ekleyerek içilebilir.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us