Bitkisel Geciktiricili Ereksiyon Hapı

75.00

Bitkisel Geciktiricili Ereksiyon Hapı


Stok kodu: ES-089 Kategoriler:

Erkeklerin cinsel yaşantılarında karşılaştıkları en büyük sorunlardan biri olan erken boşalma problemlerine karşılık olarak üretilen boss geciktirici hap ürünleri en etkili cinsel destek ürünlerinden biridir. Boss geciktirici haplar erkeklerin daha uzun süreli cinsle birleşimlerini devam ettirmelerine olanak tanımaktadır.

 Hanımların ve beylerin cinsel yaşantılarında vaz geçemeyerek kullandıkları boss geciktirici ürünleri erken boşalma tedavisi anlamında en etkililerdendir. Mucizevi ürünler bireylere gecikme desteği vermekle birlikte aynı zamanda da partnerlerinede orgazm olabilme olanakları sağlamaktadır.

Boss Geciktirici Hapı Kullanımı ve Kullanım Şekli

Kullanımı oldukça kolay ve basit olan boss geciktirici hap ürünleri ağız yolu ile kullanılmakla birlikte kullanım esnasında bol ılık su yardımı ile alındığında oldukça etkili bir destek sağlamaktadır. Boss hap kullanımı esnasında alkol ve benzeri ürünlerin alımı uygun görülmemiştir.

Boss geciktirici hap kullanımı gerçekleştikten ortalama olarak 30 ila 45 dakika sonrasında cinsel birleşmeye girilebilmektedir. Bu süre sonrasında kişiye ürün etkilerini gösterecektir ve gecikme etkili bir şekilde cinsel ilişkiye hazır olacaktır.

Boss Geciktirici Hap Etkileri

  • Geciktirici etkili boss hap ürünleri daha uzun süreli cinsel birleşim imkanları sağlar.
  • Gecikme etkisinden dolayı partner daha fazla tahrik olur ve orgazma ulaşır.
  • Cinsel birleşimden çift olarak daha fazla haz alınır.
  • Uzun süreli birleşim sayesinde doyumsuzluk hissiyatı ortadan kalkar.

WhatsApp us