Canlı Destek Aç-Kapat

Bitkisel Geciktirici Ürünler Hakkında

Bitkisel Geciktirici Ürünler Hakkında

 

Bitkisel Geciktirici Ürünler Hakkında

BİTKİSEL GECİKTİRİCİ
Bitkisel geciktiriciler,erkeklerin erken boşalma sorurununa tamamen olmasada bir çözüm yolu olarak kabul edilmiştir.Geciktirici etkisi bulunan bu ürünler ve bitkilerle hazırlanmış olan tamamen bitkisel bu formüller sizler için hazırlandı.Erken boşalan erkekler için tabiatta mucizevi bitkiler bulunmaktadır.

Cinsel ilişki sırasında erkeklerde görülen gecikme problemi için bugün alternatif bitkisel geciktiriciler mevcuttur.Gecikme problemi erkeklerde psikolojik sorunlara yol açabildiği  gibi aynı zamanda ikili ilişkilerede hasar veren bir sorundur.Bu problem için üretilmiş doğal  geciktirici ürünlerin kullanımı bu sebeple tercih edilmektedir.
ERKEN BOŞALMAYA BİTKİSEL ÇÖZÜM SAĞLAYAN KARIŞIMLAR;
MUZ-BAL-CEVİZ:Muz magnezyumu zengin bir meyvedir.Ayrıca mutluluk hormonu acısından da zengin olması,afrodizyak etkisi yaratır.Afrodizyak etkisini zirveye cıkarmak isteyenler muzu bal ve çeviz eşliğinde yiyebilirler.

BADEM-FINDIK-CEVİZ:İçeriğindeki doymamış yağ asitlerinin cinsel isteği aretırıcı özelliğinden dolayı en önemli afrodizyaklardandır.Fakat kalorisinin yüksek oluşu nedeniyle 7 adetten fazla tüketilmemesi tavsiye edilir.

İSTİRİDYE-HAVYAR:Afrodizyak etkisi erkekler üzerinde etkilidir.Prostat benzlerine doğrudan etki eden çinko bakımından zengindir.Çinko erkeklik hormonlarının artmasına neden olur.Cinsel isteği artırır.

TARÇIN-VANİLYA:Kokusuyla insanı büyüleyen baharatlar,merkezi sinir sistemine etki ederek cinsel isteği artırmaktadır.

YABAN SÜMBÜLÜ: Bu bitkinin yapraklarından yararlanabilirsiniz. 5-6 tane yaprağı yaklaşık 2 dakika bir bardak su ile kaynatın ve soğumasını bekledikten sonra içiniz. Rahatlamanızı sağlayacaktır.

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us