Canlı Destek Aç-Kapat

Big Man Etkisi

Big Man Etkisi

 

Big Man Etkisi

Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin en çok tercih ettiği geciktirici ürünlerden biri olan Big Man etkisi kullanıcıları tarafından kanıtlanmış bir geciktiricidir. Erkeklerin cinsel ilişkilerinde en çok zorlandıkları sorunlardan biri olan erken boşalma, birçok erkeğin kâbusu haline gelmiş durumdadır.

Cinsel ilişkisinde erkeğin olması gerekenden daha kısa sürede cinsel doyuma ulaşıp boşalması, partneriyle arasında sorunlara yol açabilmektedir. Partnerinden önce cinsel doyuma ulaşan erkek partnerini tatmin edemediği için kendine olan güvenini kaybedebilmektedir. Big Man etkisi sayesinde erkek kaybetmiş olduğu özgüveni kazanmasına ve kendisini de partnerini de fazlasıyla tatmin edebilecek duruma gelmesini sağlamaktadır.

Bitkisel içeriklerle hazırlanan Big Man etkisi ile kullanıcılarını kendine hayran bırakmaktadır. Kısa sürede etkisi gösterebilen ve bu etkisini uzun süre koruyabilen Big Man geciktirici kategorisindeki en iyi ürünlerden biridir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal barındırmayan

Kategori: Genel admin tarafından Şubat 5 tarihinde eklendi.

WhatsApp us